Startupowe barcampy, weekendy i nie tylko

News

Za nami kolejne wydarzenia startupowe – Startup Weekend Kraków oraz  18 – ta edycja XRAii, która odbyła się w Rzeszowie. Staramy się aktywnie uczestniczyć w większości tego typu wydarzeń w regionie i w Polsce, aby być na bieżąco w pojawiających się trendach i pomysłach, a także aby dzielić się doświadczeniem. Relację foto z obu wydarzeń można obejrzeć na fanpage’u Satusa.
Rozmawiając z uczestnikami różnych spotkań barcampowych mamy świadomość, że większość z nich wie dokąd się udać po jakąkolwiek poradę, kogo poprosić o konsultację czy gdzie poczytać na temat rozwiązania swoich problemów. Polska jest jeszcze w tyle w stosunku do czołówki państw przyjaznych startupom, ale z roku na rok zbliżamy się do światowego poziomu.
Pomagamy Startupom minimalizować koszty prowadzenia działalności, wspierając je w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i osiąganiu ich pełnego potencjału. Stwarzamy warunki do rozwoju, stymulujemy przedsiębiorcze postawy oraz zapewniamy merytoryczne wsparcie początkującym  firmom.

  • SATUS Venture Sp. z o.o.

    30-394 Kraków, ul. Podole 60

  • E-mail:
    biuro@satus.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress