Partnerzy

 • Krzysztof Bełech

  Krzysztof Bełech

  Partner Zarządzający, członek zarządu Satus Venture, pomysłodawca i współzałożyciel, realizuje zarządzanie strategiczne i operacyjne, zarządza portfelem spółek.


  Do lipca 2014 Prezes Zarządu SATUS Venture, od listopada 2014 Prezes AdInvest – nowej spółki zarządzającej funduszami i siecią aniołów biznesu wydzielonej z grupy SATUS.

  Od 2005 roku wraz z czołowymi instytucjami otoczenia biznesu zbudował 6 funduszy seed capital (FZKPT, JCI Venture, AINOT, StartMoney, Tech- Sat, Infini), które zainwestowały łącznie w około 70 spółek. Członek Komitetów Inwestycyjnych tych funduszy. Twórca i zarządzający Siecią Aniołów Biznesu SATUS, w której udało się skupić blisko 100 inwestorów prywatnych. Współzałożyciel i współzarządzający 2 funduszy venture capital SATUS, które zainwestowały łącznie w 33 spółek.
  Absolwent Politechniki Krakowskiej, makler w kilku biurach maklerskich, dyrektor handlowy, jeden z kilku najskuteczniejszych doradców finansowych w latach 2004-2006 wg. 2 niezależnych ogólnopolskich rankingów. Doradzał Ministerstwu Gospodarki, funduszom ochrony środowiska, instytucjom otoczenia biznesu, samorządom i przedsiębiorcom.

  Przykładowe referencyjne projekty:

  Bloober Team, HG Intelligence, Open Card, Social WiFi, Motivizer, OK System, Evatronix, Han Bright, Ducky duck, Smart Mobille,  Zakłady Lotnicze Mysłowski & Margański, Sherly, WDC, WeGirls, Sentione, PayMax, SeedLabs, Poltreg, PeekQuick, SalesLift.

 • Andrzej Soczek

  Andrzej Soczek

  Dyrektor Monitoringu, realizuje: proces monitoringu spółek portfelowych, zarządzanie back office.


  Absolwent Politechniki  Krakowskiej. Ukończył Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Małymi i Średnimi Firmami na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ponadto makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu finansów i rachunkowości. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami spółek, zasiadając między innymi w zarządach spółek Krakowska Fabryka Armatur S.A., I Fundusz Mistral, Odratrans S.A. W latach 2001-2011 zasiadał w kilkunastu radach nadzorczych spółek, w tym notowanych na WGPW.

 • Jacek Kłeczek

  Jacek Kłeczek

  Partner. Odpowiada za Rozwój Kontaktów Rynkowych.


  W strukturze pełni funkcje członka RN spółek portfelowych. Posiada tytuł mgr inż. Studiował na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Mechanicznym. W swojej dotychczasowej historii stworzył wiele funkcjonujących do dzisiaj przedsięwzięć w branżach dystrybucyjnych, deweloperskich, logistycznych, transportowych, rynku kapitałowego, energetycznych i innych, pełniąc równocześnie kluczowe funkcje w organach stanowiących tych przedsięwzięć. Posiada ugruntowaną wiedzę z zakresu funkcjonowania rynków kapitałowych.

 • SATUS Venture Sp. z o.o.

  30-394 Kraków, ul. Podole 60

 • E-mail:
  biuro@satus.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress