Milion dla OpenCard

News

OpenCard umożliwia użytkownikom odbywanie częstszych wizyt w restauracjach, dzięki bardzo atrakcyjnym rabatom, sięgającym nawet 50%. Dodatkową korzyścią dla użytkowników OpenCard jest ogólnopolski zasięg programu. Kupując jedną kartę możemy korzystać ze zniżki we wszystkich rejonach Polski.

Testy przeprowadzone w kilku restauracjach w Warszawie i Rzeszowie przyniosły doskonałe rezultaty. Nowatorski program OpenCard spodobał się konsumentom i restauratorom. Dodatkowo, z myślą o klientach, podjęto współpracę zBankiem Zachodnim WBK – dzięki czemu oferta OpenCard stała się spersonalizowanym połączeniem pre-paidu i restauracyjnej karty zniżkowej .

Projekt OpenCard idealnie wpasowuje się w strategię Funduszu Satus Venture, który zainwestował w projekt 1.6 mln PLN z możliwością dalszego finansowania na łączną kwotę 3.6 mln PLN. W zamian objął 25% udziałów w projekcie.

W tym momencie program OpenCard to blisko 10 tysięcy zadowolonych klientów i ponad 400 restauracji partnerskich. W najbliższym czasie planowane jest wypuszczenie elektronicznej karty OpenCard oraz zwiększenie liczby restauracji do około 1000 w całej Polsce.

Program OpenCard powstał w 2012 roku i do tej pory jest największym tego typu projektem rabatowym w Polsce.

 

  • SATUS Venture Sp. z o.o.

    30-394 Kraków, ul. Podole 60

  • E-mail:
    biuro@satus.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress