Czytamy bez limitu.

News

Poznańska księgarnia Legimi, która pod koniec ubiegłego roku udostępniła przełomową usługę Czytaj bez limitu, pozyskała kolejnego inwestora. W związku z planami ekspansji zagranicznej do grona udziałowców dołączył SATUS Venture, wspierając Legimi kwotą 1,5 mln złotych.

Od blisko roku Legimi umożliwa miłośnikom ebooków czytanie bez limitu. W ramach stałej opłaty (19,90 zł miesięcznie) zyskuje się dostęp do katalogu ponad 3000 tytułów. Można je czytać na smartfonie, tablecie i komputerze (z Windows 8). Konto użytkownika jest w pełni zsynchronizowane z aplikacjami dzięki opatentowanej przez Legimi technologii Czytaj w chmurze®, docenionej niedawno prestiżowym wyróżnieniem Grand Prix Microsoftu za najlepszą aplikację konsumencką 2013. Firma działa równie prężnie w sektorze usług b2b. Opracowany przez Legimi znak wodny wykorzystywany jest do zabezpieczeń ebooków nie tylko przez największe polskie e-księgarnie (Empik, Publio, Woblink, Allegro), ale również za granicą (m.in. w Niemczech, Portugalii, Czechach i Australii).

W pierwszej połowie 2014 roku Legimi zamierza uruchomić usługę Czytaj bez limitu w dwóch kolejnych wersjach językowych. W tym celu od kilku miesięcy trwają rozmowy z zagranicznymi wydawcami. Firma koncentruje się na tę chwilę na rynkach europejskich o największym potencjale, na których zaproponowany model usługi cieszy się sporym zainteresowaniem.

  • SATUS Venture Sp. z o.o.

    30-394 Kraków, ul. Podole 60

  • E-mail:
    biuro@satus.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress