Lista inwestycji

VISIONLITE Sp. z o.o.

VISIONLITE Sp. z o.o. działa w branży rozrywkowej. Dostarcza kompleksową obsługę techniczną  wydarzeń w zakresie produkcji i wynajmu urządzeń automatyki scenicznej, realizując scenariusze wydarzeń. Innowacyjność Spółki polega na wypełnieniu luki rynkowej w postaci projektowania i produkcji własnych systemów automatyki scenicznej oraz ich integracji z oświetleniem i multimediami. Spółka dostarcza kompletną, pełną usługę od opracowania i zaprogramowania zdarzeń przebiegających podczas występu, dostarczenia sprzętu, technicznej obsłudze wydarzenia, aż po demontaż urządzeń i organizację ich transportu.

Projekt dotyczy opracowania koncepcji zintegrowanego systemu automatyki scenicznej operującego w przestrzeni 3D zintegrowanego z szyną jezdną VL Fly Raill, która jest oryginalnym autorskim projektem stworzony przez Dział Badań i Rozwoju Wnioskodawcy i powstał we współpracy inżynierów i kierowników ds. projektu w oparciu o ściśle określoną strategię rozwoju marki i dziedziny szeroko pojętej integracji automatyki scenicznej.

Spółka realizuje prace Badawczo Rozwojowe (B+R), które mają na celu zaprojektowanie nowatorskich urządzeń automatyki scenicznej, wykonanie prototypów, przeprowadzenia badań i testów, które pozwolą na zdobycie odpowiednich certyfikatów i docelowo pozwoli stworzyć innowacyjny system sterowania automatyką sceniczną i przemysłową na skalę światową.

  • SATUS Venture Sp. z o.o.

    30-394 Kraków, ul. Podole 60

  • E-mail:
    biuro@satus.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress