Lista inwestycji

Kinetic

Centrum Nowoczesnej Audiologii

Dzięki centrum Kinetic pacjenci w całej Polsce mają dostęp do najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologii i terapii redukcji szumów usznych oraz rehabilitacji ośrodków w mózgu odpowiedzialnych za centralalne zaburzenia słuchu, brak rozumienia mowy, osłabienie procesów poznawczych czy wahania farmakologiczne występujące przy ubytku słuchu. Centrum oferuje zaawansowaną terapię szumów usznych, która wpływa na przyczynę i redukuje szumy działając bezpośrednio na hiperaktywne ośrodki w mózgu, które go generują. Centrum posiada również własny program treningowy i muzyczny, który skraca czas rehabilitacji wszystkich ośrodków w mózgu, które zmniejszyły się z powodu ubytku słuchu.

Oferta spółki jest skierowana do klientów indywidualnych oraz firm zajmujących się szeroko pojętą diagnostyką słuchu.

Spółka jest dystrybutorem nowoczesnych aparatów słuchowych Sebotek (USA) i będzie przedstawicielem również firmy Lantos Technology (USA) producenta nowoczesnych skanerów 3D wewnątrzkanałowych oraz firmy Labat (Włochy), która zajmuje się produkcją urządzeń do diagnostyki słuchu. Ustalane są również warunki współpracy z firmą Syneika (Francja), producentem jednej z najnowocześniejszych technologii neuronawigacji do terapii neuromodulacji oraz firmą Esteem Hearing Implants producenta implantów ślimakowych.

Głównym celem spółki jest rozszerzenie i utworzenie placówek Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii w pozostałych miastach Polski i rozwój diagnostyki i rehabilitacji w szerokopojętej audiologii i neurobiologii.

Centrum Nowoczesnej Audiologii jest liderem w innowacyjnych rozwiązaniach związanych z audiologią w Polsce. Konkurencją jest Centrum Słuchu i Mowy oraz Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu. Celem spółki jest osiągnięcie pozycji lidera na polskim rynku, a w przyszłości europejskim.

  • SATUS Venture Sp. z o.o.

    30-394 Kraków, ul. Podole 60

  • E-mail:
    biuro@satus.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress