PeekQuick

Platforma PeekQuick służy przedsiębiorstwom do pozyskiwania informacji z rynku. Daje możliwość realizowania zarówno szeroko zakrojonych projektów badawczych, jak i zamówienia u wykonawców pojedynczych informacji np. na temat dostępności produktów, ich ceny czy też realizacji założeń akcji promocyjnej. Wykonawcy zadań to rozproszona sieć użytkowników serwisu PeekQuick. Traktują realizację tasków jako dodatkowe źródło zarobkowania. Dystrybucja usług odbywa się przez Internet (strona PeekQuicka) i z wykorzystaniem własnego działu sprzedaży.

OpenCard

Dzięki OpenCard jadasz za pół ceny przez cały rok w ponad 800 restauracjach w Polsce. Zacznij już dziś swoją przygodę z OpenCard!

Fav.pl

Wybieraj, polub, kupuj! Setki sklepów, tysiące marek, jedno miejsce w sieci.
Na portalu FAV.pl poczujesz się jak w ulubionym centrum handlowym.
Za jednym kliknięciem i bez wychodzenia z domu.

FAV.PL to portal dla tych, którzy kochają modę, ale są zbyt zapracowani, żeby spędzać czas na zakupach. FAV.PL to połączenie platformy e-commerce i portalu społecznościowego.
Dzięki FAV.PL możesz przeglądać oferty setek sklepów internetowych jednocześnie.

Ale to nie wszystko!
FAV.PL to także społeczność, która rekomenduje sobie wzajemnie najlepsze produkty, tworzy stylizacje z ich wykorzystaniem i umożliwia dzielenie się nimi ze znajomymi i użytkownikami portalu.

Dodatkowy atut?
Dzięki FAV.PL zawsze wiesz, co w trawie piszczy. Informujemy o nowych kolekcjach popularnych marek i przecenach ulubionych produktów, gwarantujemy swoim użytkownikom najniższą cenę, negocjujemy korzystne rabaty ze sklepami partnerskimi.

Snapp

Snapp skupia się na dostarczaniu narzędzi badawczych umożliwiających tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych na każdym etapie życia aplikacji. Od koncepcji (analiza rynku), przez produkcję (badania UX/AI, testy jakości) oraz wdrożenie projektu (strategia), po utrzymanie aplikacji/podniesienie jej wyników (monitoring, optymalizacja).

Agencja oferuje właścicielom aplikacji możliwość korzystania z programów budujących pozycję rynkową ich produktu w czterech obszarach. Spółka definiuje je jako: brand booster – wzmocnienie rozpoznawalności marki aplikacji, user booster – akwizycja użytkowników, rank booster – poprawa widoczności aplikacji w appmarketach i bussiness intelligence – badania rynkowe.

– Do aplikacji mobilnej podchodzimy kompleksowo, skupiając się na wszystkich aspektach związanych z istnieniem tego produktu. Pomagamy stworzyć efektywny biznesplan, pozycjonować aplikację na rynku, podnieść liczbę jej instalacji i zwiększyć konwersję sprzedażową. Dbamy jednocześnie o poprawę technicznej strony aplikacji oraz o badania związane z jej funkcjonowaniem – mówi Michał Giera, CEO oraz co-founder w Snapp.

SmartMobile

SmartMobile to prężnie rozwijająca się firma informatyczna zajmująca się nowymi technologiami, a w szczególności tworzeniem i rozwijaniem głosowych narzędzi informatycznych dla aplikacji na urządzenia mobilne. Dodatkowo firma dostarcza platformę komunikacji umożliwiającą efektywną współpracę systemów rozpoznawania mowy ze środowiskami rozwiązań IVR i Contact Center. SmartMobile ASR SDK to zestaw narzędzi programistycznych do budowy aplikacji wykorzystujących technikę rozpoznawania mowy, działających na urządzeniach mobilnych. Oprogramowanie dostępne jest w formie bibliotek w języku Java.
SmartMobile Sp. z o.o. jest Spółką zależną firm Unikkon Integral Sp. z o.o. i MagicSmart Sp. z o.o., rozwijających pierwszy na rynku polskim produkt komercyjny do rozpoznawania mowy polskiej – MagicScribe ASR. Produkt ten znalazł zastosowanie w obszarach, takich jak: medycyna, prawo, centra kontaktowe, administracja publiczna oraz do rozpoznawania mowy potocznej.

World Dating Company

World Dating Company to europejski lider w tworzeniu serwisów randkowych w kategoriach: real dating, matchmaking, serwisów niszowych, social media&mobile, white label. Zadowolenie naszych użytkowników przekłada się w wysoką monetyzację i zwiększanie wartości naszej firmy. Szerokie portfolio produktów zapewnia nam duże możliwości zwiększania przychodów oraz rozwoju

Smart Publishing sp. z o.o.

Wydawnictwo cyfrowe

Biogenetica

Biogenetica International Laboratories – innowacyjna spółka specjalizującą się w programach diagnostyki genetycznej. Dzięki inwestycji StartMoney, w Poznaniu powstanie nowoczesne laboratorium, w którym będą analizowane – pod kątem kodu genetycznego – próbki od pacjentów z niemal całej Europy oraz prowadzone prace badawcze. W dalszych etapach testy będą dostępne w sprzedaży dla lekarzy, przychodni, szpitali, ośrodków zdrowia i podobnych jednostek.
Pierwsze programy diagnostyki genetycznej będą dotyczyć chorób dermatologicznych – trądziku, łysienia kobiet i mężczyzn, cellulitu oraz łuszczycowego zapalenia stawów czy opryszczki genitalnej. W poznańskim laboratorium będą analizowane próbki od pacjentów z Polski oraz klinik i szpitali Europy Zachodniej, Skandynawii, krajów regionu nadbałtyckiego, Słowacji oraz Węgier. W oparciu o efekty kilkuletniej współpracy naukowców z Polski i Stanów Zjednoczonych będą także prowadzone prace badawcze, na przykład nad rozwojem testów kardiologicznych.
Testy firmy Biogenetica pomagają lekarzowi ocenić czy pacjent jest w grupie ryzyka rozwoju danego schorzenia, zanim doświadczy on jakichkolwiek symptomów, co daje możliwość zastosowania najlepszej terapii i uniknięcia powikłań.

EgzoTech

Podstawą technologiczną firmy jest Jednoosiowy Egzoszkielet Sterowany Elektromiogramem, który do chwili obecnej rozwijany był przez utytułowanego innowatora – Pana Michała Mikulskiego we współpracy z jedną z wiodących polskich uczelni technicznych. Po zakończeniu prac badawczo-rozwojowych oraz uzyskaniu wymaganych certyfikatów potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo produktów spółki, zostaną one wprowadzone na rynki krajów europejskich i zaoferowane ośrodkom rehabilitacyjnym. Ambicją spółki jest, aby opracowane produkty nie tylko poprawiały skuteczność rehabilitacji, poszerzały jej zakres i umożliwiały szybszą poprawę stanu pacjentów, ale także wspomagały efektywność i wydajność pracy rehabilitantów, dzięki czemu będą traktowane przez nabywców, jako doskonała inwestycja

Margański & Mysłowski

Spółka z Grupy Margański & Mysłowski ZAKŁADY LOTNICZE. Obecnie priorytetowym zadaniem firmy jest wdrożenie do produkcji dwusilnikowego (silniki tłokowe) samolotu dyspozycyjnego Orka.

  • SATUS Venture Sp. z o.o.

    30-394 Kraków, ul. Podole 60

  • E-mail:
    biuro@satus.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress