VISIONLITE Sp. z o.o.

VISIONLITE Sp. z o.o. działa w branży rozrywkowej. Dostarcza kompleksową obsługę techniczną  wydarzeń w zakresie produkcji i wynajmu urządzeń automatyki scenicznej, realizując scenariusze wydarzeń. Innowacyjność Spółki polega na wypełnieniu luki rynkowej w postaci projektowania i produkcji własnych systemów automatyki scenicznej oraz ich integracji z oświetleniem i multimediami. Spółka dostarcza kompletną, pełną usługę od opracowania i zaprogramowania zdarzeń przebiegających podczas występu, dostarczenia sprzętu, technicznej obsłudze wydarzenia, aż po demontaż urządzeń i organizację ich transportu.

Projekt dotyczy opracowania koncepcji zintegrowanego systemu automatyki scenicznej operującego w przestrzeni 3D zintegrowanego z szyną jezdną VL Fly Raill, która jest oryginalnym autorskim projektem stworzony przez Dział Badań i Rozwoju Wnioskodawcy i powstał we współpracy inżynierów i kierowników ds. projektu w oparciu o ściśle określoną strategię rozwoju marki i dziedziny szeroko pojętej integracji automatyki scenicznej.

Spółka realizuje prace Badawczo Rozwojowe (B+R), które mają na celu zaprojektowanie nowatorskich urządzeń automatyki scenicznej, wykonanie prototypów, przeprowadzenia badań i testów, które pozwolą na zdobycie odpowiednich certyfikatów i docelowo pozwoli stworzyć innowacyjny system sterowania automatyką sceniczną i przemysłową na skalę światową.

PeekQuick

Platforma PeekQuick służy przedsiębiorstwom do pozyskiwania informacji z rynku. Daje możliwość realizowania zarówno szeroko zakrojonych projektów badawczych, jak i zamówienia u wykonawców pojedynczych informacji np. na temat dostępności produktów, ich ceny czy też realizacji założeń akcji promocyjnej. Wykonawcy zadań to rozproszona sieć użytkowników serwisu PeekQuick. Traktują realizację tasków jako dodatkowe źródło zarobkowania. Dystrybucja usług odbywa się przez Internet (strona PeekQuicka) i z wykorzystaniem własnego działu sprzedaży.

OpenCard

Dzięki OpenCard jadasz za pół ceny przez cały rok w ponad 800 restauracjach w Polsce. Zacznij już dziś swoją przygodę z OpenCard!

World Dating Company

World Dating Company to europejski lider w tworzeniu serwisów randkowych w kategoriach: real dating, matchmaking, serwisów niszowych, social media&mobile, white label. Zadowolenie naszych użytkowników przekłada się w wysoką monetyzację i zwiększanie wartości naszej firmy. Szerokie portfolio produktów zapewnia nam duże możliwości zwiększania przychodów oraz rozwoju

EgzoTech

Podstawą technologiczną firmy jest Jednoosiowy Egzoszkielet Sterowany Elektromiogramem, który do chwili obecnej rozwijany był przez utytułowanego innowatora – Pana Michała Mikulskiego we współpracy z jedną z wiodących polskich uczelni technicznych. Po zakończeniu prac badawczo-rozwojowych oraz uzyskaniu wymaganych certyfikatów potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo produktów spółki, zostaną one wprowadzone na rynki krajów europejskich i zaoferowane ośrodkom rehabilitacyjnym. Ambicją spółki jest, aby opracowane produkty nie tylko poprawiały skuteczność rehabilitacji, poszerzały jej zakres i umożliwiały szybszą poprawę stanu pacjentów, ale także wspomagały efektywność i wydajność pracy rehabilitantów, dzięki czemu będą traktowane przez nabywców, jako doskonała inwestycja

Margański & Mysłowski

Spółka z Grupy Margański & Mysłowski ZAKŁADY LOTNICZE. Obecnie priorytetowym zadaniem firmy jest wdrożenie do produkcji dwusilnikowego (silniki tłokowe) samolotu dyspozycyjnego Orka.

Binary Helix

Firma Binary Helix S.A. to spółka zajmująca się projektowaniem i wytwarzaniem produktów wysoko technologicznych.

Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania z zakresu telemetrii, monitoringu obiektów i pojazdów, oraz systemów sterowania tzw. Inteligentnym Domem.

Jesteśmy producentem urządzeń służących do lokalizacji pojazdów, osób i towarów. Proponujemy doskonałe w jakości, tanie i kompleksowe systemy zarządzania flotą, a także systemy monitorowania osób. Nasze produkty są najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie lokalizacji satelitarnej. Ich wyjątkowe cechy, niedostępne w konkurencyjnych urządzeniach, jak również trwałe obudowy o charakterystycznym designie, to nasz wyróżnik na rynku.

Nasze urządzenia posiadają czytelne wyświetlacze, informujące o stanie urządzeń. Siedziba Binary Helix S.A. w Tychach
Wykonujemy również dedykowane systemy na zlecenie naszych klientów.

Firma Binary Helix S.A. jest również projektantem i producentem wyjątkowego wyświetlacza rotacyjnego ROTOSS.

Rotoss to zaawansowany technologicznie wyświetlacz widmowy, służący do prezentacji reklam i treści multimedialnych. Występuje w dwóch odmianach – jako unikatowe rozwiązanie na rower, oraz naścienne urządzenie typu billboard. Zapraszamy do zobaczenia krótkich prezentacji filmowych wyżej wymienionych produktów.

Ogromne możliwości, prostota obsługi, jak również niezawodność działania, to główne cechy naszych urządzeń.

siedziba firmy Binary Helix S.A. przy ulicy mikołowskiej 97, 43-100 TychyNajwyższa jakość naszych produktów jest zapewniona trzyletnią gwarancją typu door – to – door.

Nasze urzadzenia posiadają dedykowane oprogramowanie, pozwalające na indywidualną obsługę. Nasz 24 godzinny serwis czuwa nad stanem naszych systemów, i w dowolnej chwili może służyć pomocą przy konfigurowaniu, programowaniu czy też monitoringu urządzeń.

Firma Binary Helix S.A. jest powiązana kapitałowo z Funduszem Kapitału Zalążkowego „SATUS” z Krakowa.

Zapraszamy do współpracy!

Legimi

Legimi jest innowacyjną firmą technologiczną, której misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań na rynku publikacji elektronicznych.

Historia Legimi sięga 2007 roku, gdy z inicjatywy założycieli przyszłej spółki, Mikołaja Małaczyńskiego i Mateusza Frukacza, powstały pierwsze szkice systemu. Dynamicznie rozwijający się projekt rok później zyskał zainteresowanie inwestora, który objął część udziałów w zarejestrowanej w styczniu 2009 roku spółce.

Bloober Team

Polski producent gier komputerowych notowany na giełdzie NewConnect z siedzibą zlokalizowaną w Krakowie. Spółka zajmuje się tworzeniem gier min. na komputery osobiste, platformy Nintendo DS, Wii oraz PlayStation Vita.

Kinetic

Dzięki centrum Kinetic pacjenci w całej Polsce mają dostęp do najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologii i terapii redukcji szumów usznych oraz rehabilitacji ośrodków w mózgu odpowiedzialnych za centralalne zaburzenia słuchu, brak rozumienia mowy, osłabienie procesów poznawczych czy wahania farmakologiczne występujące przy ubytku słuchu. Centrum oferuje zaawansowaną terapię szumów usznych, która wpływa na przyczynę i redukuje szumy działając bezpośrednio na hiperaktywne ośrodki w mózgu, które go generują. Centrum posiada również własny program treningowy i muzyczny, który skraca czas rehabilitacji wszystkich ośrodków w mózgu, które zmniejszyły się z powodu ubytku słuchu.

Oferta spółki jest skierowana do klientów indywidualnych oraz firm zajmujących się szeroko pojętą diagnostyką słuchu.

Spółka jest dystrybutorem nowoczesnych aparatów słuchowych Sebotek (USA) i będzie przedstawicielem również firmy Lantos Technology (USA) producenta nowoczesnych skanerów 3D wewnątrzkanałowych oraz firmy Labat (Włochy), która zajmuje się produkcją urządzeń do diagnostyki słuchu. Ustalane są również warunki współpracy z firmą Syneika (Francja), producentem jednej z najnowocześniejszych technologii neuronawigacji do terapii neuromodulacji oraz firmą Esteem Hearing Implants producenta implantów ślimakowych.

Głównym celem spółki jest rozszerzenie i utworzenie placówek Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii w pozostałych miastach Polski i rozwój diagnostyki i rehabilitacji w szerokopojętej audiologii i neurobiologii.

Centrum Nowoczesnej Audiologii jest liderem w innowacyjnych rozwiązaniach związanych z audiologią w Polsce. Konkurencją jest Centrum Słuchu i Mowy oraz Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu. Celem spółki jest osiągnięcie pozycji lidera na polskim rynku, a w przyszłości europejskim.

  • SATUS Venture Sp. z o.o.

    30-394 Kraków, ul. Podole 60

  • E-mail:
    biuro@satus.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress